Filtruj według

Cena

Cena

  • 48,00 zł - 72,00 zł

Aktywne filtry

Boca Botanica to marka, która specjalizuje się w naturalnej suplementacji. Jak podkreśla, jedynym sposobem by czerpać przyjemność ze zdrowego życia jest korzystanie z tego, co oferuje nam przyroda. Dlatego też w produktach firmy używane są tylko składniki najwyższej jakości. Suplementy diety Boca Botanica to jak twierdzi marka - skoncentrowana odpowiedź przyrody na wyzwania współczesnego świata.

Główna idea firmy opiera się na uświadamianiu o zdrowym trybie życia, zbilansowanej diecie, a także dobrym samopoczuciu. Ich produkty mają za zadanie stworzyć balans pomiędzy potrzebami naszego organizmu, a intensywnym trybie życia we współczesnym świecie. Wyselekcjonowane związki odżywcze wprowadzają zdrową równowagę - wspomagają naturalne procesy regeneracji, a także samouzdrawiania. W ofercie znajdziemy produkty dedykowane konkretnym problemom, z którymi borykamy się w codziennym życiu. Wyselekcjonowane składniki podzielone są na kategorie: odporność, odchudzanie i detoks, witalność i energia oraz zdrowie i mózg. 

Boca Botanica - naturalne składniki

Wszystkie suplementy diety Boca Botanica zawierają wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Większość roślin, minerałów, a także ziół w produktach marki jest powszechnie znana i używana w medycynie od lat. To na nich opierają się starannie dobrane receptury, które zapewniają naszemu organizmowi to, co w naturze najlepsze. Każda formuła zapewnia ponadto maksymalne wchłanianie wszystkich substancji odżywczych.

Działanie suplementów diety w większości zależy od substancji aktywnych, które w niej występują. W odróżnieniu od innych specyfików, produkty Boca Botanica gwarantują wysokie stężenie składników. Jej dobrze skomponowane formuły swoją skuteczność czerpią z intensywności jej składowych. Jest to możliwe dzięki standaryzowanym ekstraktom, które zapewniają niespotykaną zawartość cennych związków odżywczych. Dostarczają one do organizmu roślinną esencję, w możliwie największej, bezpiecznej dawcę.

Boca Botanica to także gwarancja jasnego i zrozumiałego składu. Żaden z produktów nie zawiera sztucznych wypełniaczy takich jak substancje wiążące, stabilizujące, sztuczne konserwanty, aromaty czy barwniki. Co więcej, wszystkie uprawy, z których pochodzą rośliny są wolne od GMO (organizmy genetycznie modyfikowane), a ekstrakty wolne są od glutenu. Możemy mieć więc pewność, że otrzymujemy w pełni naturalny produkt. Marka czuwa nad każdym etapem - od uprawy po produkt końcowy. Potwierdzają to liczne certyfikaty, którymi szczyci się firma. Certyfikat Good Manufacturing Practice (GMP) jest gwarancją, że na każdym stopniu produkcji jakość jest pod kontrolą.

Synergia

Boca Botanica na tle innych marek produkujących suplementy diety wyróżnia się także poprzez stosowanie procesu synergii. Polega on na łączeniu ekstraktu o wysokim stężeniu ze sproszkowaną rośliną. Działanie to zapewnia maksymalną ilość składników odżywczych, które następnie mogą kompleksowo działać na nasze zdrowie. Synergia jest kluczem do wydobycia z natury tego, co najważniejsze dla organizmu - witamin, minerałów oraz innych substancji aktywnych.

Ekologia

Boca Botanica nie pozostaje obojętna na naturę także w przypadku opakowań. Wszystkie produkty kupimy wyłącznie w szklanych butelkach, co ograniczyć ma ilość produkowanego plastiku i tworzyw sztucznych. Szkło farmaceutyczne jest tworzone z czystych surowców. Zabezpiecza suplementy diety przed wszechobecną wilgotnością, światłem i zmianami temperatur. Szczelnie chroni, a jednocześnie nadaje się do recyklingu. Wszystko po to, by ograniczyć negatywny wpływ na środowisko naturalne.