Filtruj według

Cena

Cena

  • 37,00 zł - 187,00 zł

Aktywne filtry

CureSupport to marka pochodzenia holenderskiego. Swoje działania koncentruje głównie na produkcji oraz sprzedaży najlepszej jakości suplementów diety o wysokiej biodostępności. Cechą tą określa się ilość podanego specyfiku, która osiąga krwiobieg. Tak więc produkty CureSupport osiągają ponadprzeciętny wskaźnik wchłanialności, a co za tym idzie - niezwykłą skuteczność.

Wiedza CureSupport to stojący za nią ludzie. Ich działania koncentrują się wokół rozwoju, produkcji suplementów diety. Do produkcji firma używa składników wyłącznie najwyższej jakości. Służą one do wytwarzania specyfików we własnych zakładach produkcyjnych, co pozwala na pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. CureSupport koncentruje się także na ciągłej poprawie biodostępności swoich produktów. Jak mówią - w skutecznej suplementacji chodzi głównie o wchłanianie!

CureSupport - misja

Misją marki jest tworzenie produktów o jak najlepszej biodostępności, czyli wchłanialności. Zespół farmaceutów i doktorów specjalizuje się w systemach kontroli jakości, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów. Wykorzystując szeroką ​​wiedzę z zakresu dietetyki, medycyny i farmaceutyki, Curesupport dostarcza jakość zarówno profesjonalnym klientom biznesowym, jak i osobom prywatnym. Zespół ekspertów jest pewnikiem produkcji suplementów diety o najwyższej potwierdzonej badaniami absorbcji.

Swoją skuteczność i przewagę na rynku firma udowodniła dzięki badaniom biodostępności, które przeprowadziła na liposomalnym kurosomie i liposomalnej witaminie C. Wyniki okazały się znakomite. Liposomalny Curosome jest 16,73 razy bardziej wchłanialny niż kurkumina nieliposomowa. A misją firmy jest uzyskanie wyników jeszcze bardziej imponujących niż te, które już są osiągnięte!

Produkty liposomalne

Podejście do produkcji w CureSupport zdecydowanie wyróżnia się na tle innych marek. Jest to naukowy punkt widzenia, z dużym naciskiem na jakość, skuteczność i biodostępność produktów. Nieustannie prowadzone są także prace, które mają ulepszyć absorpcję substancji czynnych.

Biodostępność produktów CureSupport jest tak dobra dzięki stosowaniu technologii liposomalnej. Polega ona na zamykaniu składników odżywczych w małych cząsteczkach lipidowych. Przykładami takich substancji mogą być witamina C lub witamina B12, które chcielibyśmy, aby były łatwiej wchłaniane do organizmu. Konstrukcja lipidowa nie rozpuszcza się w żołądku i pozostaje nienaruszona aż do jelit. Tam aktywny składnik zostaje uwolniony. Ze względu na swoje unikalne właściwości liposomy wykorzystuje się do tworzenia leków, suplementów diety i kosmetyków. CureSupport opracowało również wersję tej technologii w postaci suchej. Dla tych, którzy wolą kapsułki zamiast płynnych suplementów.

W ten sposób powstały produkty, które idealnie spełniają założenia marki. Żaden produkt nie przejdzie także kontroli, jeśli nie jest stabilny i nie zwiększa biodostępności, w stosunku do swoich poprzedników. Ponadto firma posiada liczne certyfikaty takie jak - GMP, HACCP, ISO 2200, Halal i Kosher.

Technologia Atkin - rewolucja CureSupport

Technologia Aktin to opatentowana na całym świecie technologia wspomnianego wcześniej suchego preparatu liposomowego. Formuła została opracowana przez CureSupport i jest powszechnie stosowana we wszystkich kapsułkach Vitrunova i Neo-Cure. Ma ona na celu zapewnienie, że składnik aktywny jest wchłaniany do organizmu jeszcze lepiej. To, co kiedyś istniało tylko w postaci emulsji wodnej, teraz istnieje również w postaci suchej. Kapsułki są zaprojektowane tak, aby zapewnić to, czego najbardziej potrzebuje organizm w najlepiej przyswajalnej formie.