Filtruj według

Cena

Cena

  • 22,00 zł - 31,00 zł

Aktywne filtry

Jack N 'Jill to marka pochodząca z Australii zajmująca się odpowiedzialną i świadomą higieną najmłodszych. Produkty oferują naturalną alternatywę pielęgnacji jamy ustnej i ciała dla niemowląt oraz dzieci. Dodatkowo, wszystkie artykuły opierają się na składnikach z najwyższej jakości ekstraktów organicznych. Zapewniają one bezpieczeństwo i ochronę zdrowia już od pierwszych miesięcy życia. 

Wiodącym produktem Jack N 'Jill jest naturalna pasta do zębów dla niemowląt i dzieci. Jej formuła odpowiada potrzebom najmłodszych użytkowników. To właśnie dlatego jest bezpieczna w przypadku połknięcia. Po raz pierwszy wyprodukowano ją w Melbourne w Australii w 1949 roku i od tego czasu jest wizytówką marki. Dziś, pasta dalej jest wytwarzana w firmowych zakładach, a jej popularność sprawiła, że dostępna jest w ponad 35 krajach.

Jack N 'Jill - geneza

Założona w latach czterdziestych marka jest powszechnie znana i czule pamiętana przez wielu Australijczyków wychowanych w latach 50-tych, 60-tych i 70-tych. Rodzinna firma odżyła dzięki parze Rachel i Justin Bernhaut z Melbourne. Zdali oni sobie sprawę, że produkty te nadal są bardzo ważne dla dzisiejszych, dbających o zdrowie swoich podopiecznych rodziców. Dlatego też, mając doświadczenie w farmacji, postanowili oni opracować absolutnie najbezpieczniejszą pastę do zębów dla dzieci.

Marka działa w odpowiedzi na zaniepokojenie bieżącymi problemami środowiskowymi i bezpośrednimi skutkami, jakie wywierają one na dzieci. Współcześni rodzice pragnąć mieć kontrolę nad tym, czego używa ich potomstwo. Być świadomymi, z jakimi substancjami miało styczność. To właśnie oferuje Jack N 'Jill. Tylko prosty, naturalny skład daje pewność, że produkt jest bezpieczny dla maluszków. 

Pasty Jack N ’Jill

Australijskie pasty do zębów są w 100% bezpieczne dla niemowląt oraz dzieci. Szczególny nacisk jest kładziony na fakt jadalności, ponieważ maluchy mają tendencję do połykania roztworu podczas szczotkowania zębów. Dodatkowo, nie zawierają one sztucznych składników, ani fluoru. Są odpowiednie dla maluszków od 6 miesiąca życia, czyli momentu, w którym to zwykle pojawiają się pierwsze zęby. Cała marka jest stworzona z myślą o dzieciach - ma być dla nich atrakcyjna. Kolorowe opakowania, słodki zapach i kolor zachęcają najmłodszych do dbania o higienę jamy ustnej. Dodatkowo jest na tyle urocza, by motywować maluszki do samodzielnego budowania zdrowych nawyków i systematycznego dbania o zęby. Szczotkowanie ma być przyjemnością oraz dobrą zabawą!

W celu weryfikacji jakości i bezpieczeństwa, które są dla marki priorytetowe, formuły specyfików przeszły wiele badań. Produkty zostały ocenione przez naukowców i ekspertów laboratoryjnych. Pasty do zębów Jack N ’Jill mają ocenę zagrożenia „1” — najniższą, jaka istnieje.

Oprócz pasty do zębów Jack N ’Jill zaprojektowało i wyprodukowało pierwsze ekologiczne szczoteczki dla dzieci. Do ich wytworzenia użyta jest nie zmodyfikowana genetycznie skrobia kukurydziana. Dzięki temu są one biodegradowalne i nadają się do recyklingu.  Nie zawierają plastiku, bisfenolu-A oraz polichlorku winylu (są wolne od BPA i PVC). Ponadto, asortyment marki obejmuje żele i chusteczki do ząbkowania dla noworodków, silikonowe szczoteczki na palce, szczoteczki elektryczne oraz kubki do płukania. Wszystko zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowania przez dzieci. 

Ekologia

Jack N 'Jill wierzy, że firmy mają obowiązek wobec środowiska. To dlatego formuły sygnowane logo marki są całkowicie naturalne, hipoalergiczne, zawierające tylko organiczne składniki. Ekologia jest priorytetem także w przypadku opakowań. Nadają się one do recyklingu i są wolne od BPA.