Filtruj według

Cena

Cena

  • 151,00 zł - 378,00 zł

Aktywne filtry

Garden of Life to marka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Produkuje suplementy diety zawierające składniki jedynie pochodzenia naturalnego. Jej celem jest zapewnienie wsparcia w   utrzymaniu zdrowia i dobrej kondycji całego ciała.

Marka wyróżnia się na tle innych producentów suplementów diety. Wierzy w pełnowartościowe składniki pochodzenia naturalnego, wiarygodność, certyfikaty oraz odpowiedzialność. Rzetelnie sprawdza, jakiej jakości są substarty, których używa do produkcji. Jeszcze większą uwagę przykłada jednak do tego, co nie powinno się znaleźć w formułach swoich suplementów. W produktach Garden of Life nie znajdziesz syntetycznych składników, sztucznych aromatów, barwników, spoiw czy wypełniaczy. 

Cztery główne zasady

Idee, którymi kieruje się Garden of Life zawierają się w czterech głównych zasadach. To one kierują procesem produkcji, działaniami marki, formułowaniem receptur, a także doborem składników. 

  • Natura jest najważniejsza - Jak wskazuje Garden of Life nasze organizmy zostały stworzone tak, aby jeść, przetwarzać i czerpać składniki odżywcze z pożywienia. Ważne jest więc to, co dostarczamy swojemu organizmowi. W trakcie tworzenia swoich produktów marka zaczyna od spojrzenia na jedzenie i zadania sobie pytań - Jakie są wartości odżywcze w żywności, których brakuje nam na co dzień? Które z tych substancji mają największy potencjał wpływania i wzmacniania naszego zdrowia?
  • Jakość - Możliwość zidentyfikowania składników jest kluczem do wyjątkowości produktów Garden of Life. Marka przykłada niezwykłą uwagę do tego, skąd pochodzi każdy substrat receptury. Uważa, że najważniejsze w tworzeniu naturalnych suplementów diety jest wykorzystywanie tylko roślin, owoców czy warzyw najwyższej jakości - uprawianych bez chemikaliów czy szkodliwych praktyk rolniczych.
  • Czysty skład - Garden of Life to suplementy bez zbędnych dodatków. W składzie znajdują się tylko składniki aktywne, które mają aktywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Ulepszaczom, konserwantom i sztucznym substancjom marka mówi stanowcze nie. Aby udowodnić swoją jakość firma konsekwentnie stara się o certyfikaty niezależnych organizacji. Na swoim koncie ma ich na prawdę wiele, należą do nich między innymi: Certyfikat Peta Cruelty-Free & Vegan, który zapewnia, iż firma w procesie produkcji nie przeprowadza testów na zwierzętach. Certyfikat USDA Organic gwarantuje natomiast, że towary wykonane są z certyfikowanych roślin ekologicznych, uprawianych bez użycia pestycydów czy nawozów syntetycznych.
  • Neutralność ekologiczna - Garden of Life jest zaangażowany w zrównoważony rozwój od samego początku swojego istnienia. Od 20 lat jest liderem w zakresie działania na rzecz ekologii w swojej branży. Przełomowym momentem stał się czerwiec 2021 roku, kiedy to marka osiągnęła neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla. Tym samym stała się pierwszą firmą w dziedzinie witamin i suplementów, która uzyskała certyfikat neutralności.

Garden of Life - przykładowe produkty

  • OnceDaily Probiotics (30 kaps.) - suplement diety zawiera unikalną formułę korzystnych probiotyków pochodzących z 14 surowych szczepów. Są one odporne na kwas żołądkowy i żółć. Zapewnia wsparcie dla naszego układu pokarmowego i odpornościowego. Ponadto wspomaga równowagę i regularność trawienia oraz łagodzi dyskomfort jamy brzusznej.

  • Vitamin Code RAW B-Complex (60 kaps.) - jest to pełnowartościowy suplement diety o niezwykle starannie zaprojektowanej recepturze. Zawiera aż osiem witamin z grupy B. Słowo „raw” oznacza brak obróbki termicznej, syntetycznych spoiw, wypełniaczy, sztucznych aromatów, słodzików, barwników lub dodatków powszechnie stosowanych w tabletkach.