Filtruj według

Cena

Cena

  • 128,00 zł - 196,00 zł

Aktywne filtry

Quicksilver Scientific jest amerykańską marką. Oferuje zaawansowane suplementy liposomalne, które charakteryzują się wysoką biodostępnością. Od wchłaniania niezbędnych witamin po eliminację wszechobecnych toksyn, produkty marki pomagają klientom osiągnąć zdrowie. Ponadto wspierają wszystkie ważne funkcje życiowe zachodzące w organizmie. 

Opatentowane formuły Quicksilver Scientific umożliwiają szybkie wchłanianie składników odżywczych oraz działanie z nawet pięciokrotnie większą skutecznością niż produkty nieliposomowe. Zwiększona biodostępność sprawia, że ​​specyfiki zaczynają działać w ciągu 5 minut i osiągają maksymalne stężenie we krwi w przeciągu 20-30 minut. Dodatkowo, dzięki gamie ponad 50 produktów z pewnością znajdziesz suplement dopasowany do własnych potrzeb.

Quicksilver Scientific - misja

Każdy z nas zasługuje na niezakłócone, pełne zdrowie oraz siłę i witalność. Przeszkadzać w tym mogą toksyny, które powodują zakłócenia, jednocześnie zaburzając funkcjonowanie umysłu i ciała. Aby zwalczyć tę powszechną chorobotwórczość, a także pomóc przywrócić zrównoważony balans w organizmie, Quicksilver Scientific jest pionierem kompleksowego rozwiązania - suplementów liposomalnych. 

Filozofia marki jest zakorzeniona w pragnieniu dostarczenia narzędzi do utrzymania ciała w zdrowiu przez całe życie. Quicksilver Scientific łączy naturalne składniki odżywcze z potęgą nauki, aby dostarczać tego, co najskuteczniejsze. Ponadto stosuje holistyczne podejście między medycyną a naturą, aby pomóc ludziom osiągnąć pełnię możliwości organizmu. Wszystkie produkty mają na celu uwolnienie od toksyn oraz osiągnięcie dobrego samopoczucia.

Quicksilver Scientific - jakość

Suplementy diety Quicksilver Scientific są tworzone we własnych zakładach w Louisville w stanie Kolorado. Marka w procesie produkcji stosuje innowacyjne technologie nanocząsteczkowe, które zapewniają niezrównaną biodostępność specyfików. Zespół badawczy nieustannie wprowadza innowacje dzięki nowoczesnej nauce, nadając definicję i kierunek elementom naturalnych produktów zdrowotnych, które wcześniej były ściśle empiryczne.

Jako zakład posiadający certyfikat cGMP, Quicksilver Scientific produkuje suplementy zgodnie ze ścisłymi wytycznymi kontroli jakości. Te restrykcje są standardem, który pozwala zapewnić, iż produkty są projektowane oraz monitorowane na każdym etapie. Ponadto, marka wierzy w pełną przejrzystość wobec klientów. Wszystkie wytwarzane partie poddawane są niezależnym testom zewnętrznym, aby zagwarantować, że bezpieczeństwo, jakość i moc spełniają standardy. Badania jakościowe obejmują: certyfikaty analizy, testy potencji, testy mikrobiologiczne, testy metali ciężkich, testy pozostałości pestycydów, testy wielkości cząstek oraz testy tożsamości składników.

Suplementy liposomalne

Liposomy - mikroskopijne cząsteczki lipidowe, które transportują składniki aktywne. Pozwalają dostarczyć substancje odżywczych bezpośrednio do komórek.

Opracowana przez markę technologia dostarczania kapsułek Quicksilver Delivery Systems wykorzystuje przełomowy samoregulujący system dostarczania (SEDS). Umożliwia on składnikom przedostawanie się do krwiobiegu po spożyciu z niespotykaną dotąd szybkością. Badania farmakokinetyczne wskazują, że kapsułka rozpuszcza się w żołądku, tworząc zemulgowane nanocząsteczki, które łatwo dyfundują przez błony komórkowe jelit. W ten sposób trafiają do krwioobiegu w ciągu zaledwie 20 minut, a maksymalne stężenie występuje po upływie 90 minut.

Quicksilver Scientific wciąż pracuje nad ulepszaniem swoich technologii. Dostarcza liposomów coraz mniejszych, bardziej stabilnych, wykonanych z najwyższej jakości dostępnych składników. Ponadto marka używa zaawansowanego technologicznie sprzętu, rygorystycznych procesów i ścisłej kontroli wielkości cząstek. To sprawia, że na rynku suplementów liposomalnych marka jest nie do prześcignięcia.