Filtruj według

Cena

Cena

  • 73,00 zł - 101,00 zł

Ekstrakt z cynamonu

Ekstrakt z cynamonu najczęściej bywa stosowany przy dolegliwościach trawiennych takich jak wzdęcia, skurcze żołądka czy biegunki. Działa również przeciwbólowo, przeciwzapalnie i rozgrzewająco, dzięki czemu znalazł zastosowanie przy przeziębieniach i grypie. Ponad to posiada właściwości przeciwnowotworowe oraz opóźnia wystąpienie chorób Alzheimera i Parkinsona. Dodatkowo przyśpiesza proces przemiany materii oraz spalanie tłuszczu.

Aktywne filtry

DOCTOR'S BEST Cinnamon Extract with Cinnulin PF...

Cena 73,99 zł
Availability: 1 In Stock
SKŁAD: Ekstrakt z cynamonu, modyfikowana celuloza, celuloza, krzemian magnezu, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Składniki W dziennej porcji (2 kapsułki) Ekstrakt z cynamonu         250 mg SPOSÓB UŻYCIA: 1 kapsułka 2 razy dziennie w trakcie posiłku lub zgodnie z zaleceniami lekarza PRZECIWWSKAZANIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

DOCTOR'S BEST Cinnamon Extract with Cinnulin PF...

Cena 100,99 zł
Availability: Out of stock
SKŁAD: Ekstrakt z kory cynamonu, modyfikowana celuloza, celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Składniki W jednej porcji (2 kapsułki) Ekstrakt z kory cynamonu (jako CinSulin) 500 mg SPOSÓB UŻYCIA: 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku lub zgodnie z zaleceniami lekarza PRZECIWWSKAZANIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.