Filtruj według

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 312,00 zł

Doctor's Best

Doctor Best to amerykańska firma założona w 1990 roku. W ich ofercie możemy znaleźć ponad 200 różnych produktów - witaminy, minerały, aminokwasy, minerały, ale i także produkty organiczne. Swoją ofertę firma bardzo mocno kategoryzuje także, na produkty dla Vegan, osób nietolerujących glutenu czy soi. Dzięki temu bardzo łatwo odnaleźć się osobą potrzebujących indywidualnych rozwiązań.

Aktywne filtry

Doctor’s Best jest amerykańską firmą założoną przez lekarzy, która działa na rynku już od ponad 30 lat. Swoje produkty marka tworzy zgodnie z przekonaniem, że tylko ufając nauce, można pozytywnie wpływać zdrowie człowieka. Proces produkcji opiera się więc na badaniach laboratoryjnych, pozyskiwaniu składników wysokiej jakości oraz przestrzeganiu dobrych praktyk zakładowych.

Marka jest światowym liderem w produkcji i dostarczaniu suplementów diety. Sprawdzone klinicznie składniki wyróżniają firmę i zapewniają, że klienci od lat ufają produktom Doctor’s Best. W ofercie co prawda nie znajdziemy najnowszych trendów, ani produktów o rewolucyjnych działaniach. Jednakże producent gwarantuje znalezienie skutecznych suplementów opartych na nauce, które są tworzone przez zespół ludzi zaangażowanych w poprawę zdrowia i jakości życia.

Idea

Doctor’s Best zapewnia, że dobre samopoczucie oraz kondycja fizyczna zaczynają się od solidnej dawki wiedzy. To właśnie w tym celu tworzy swoje produkty - by uświadamiać o ochronie zdrowia klientów, pracowników i partnerów. Ponadto misją marki jest wspieranie interesów zdrowotnych ludzi na całym świecie, jednocześnie wspierając międzynarodowe firmy. A tym samem przyczynianie się do zdrowszej światowej gospodarki.

Siedziba marki znajduje się w słonecznym Tustin w Kalifornii. Zespół pracowników składa się z  pasjonatów odżywiania, którzy każdego dnia realizują swoje pasje i nazywają to pracą. Łączy ich wspólna idei, która mówi, iż praca na rzecz zdrowia zmienia świat i ma trwały wpływ na społeczeństwo na całym świecie. 

Jakość Doctor’s Best

Marka podkreśla, iż kluczem do budowania zdrowych relacji z klientami jest otwartość. Jasno mówi, w jaki sposób powstają produkty i z kim współpracują, aby je wytwarzać. W produktach  Doctor’s Best używane są tylko najlepsze składniki, aby zapewnić wyniki zgodne z najnowszymi badaniami. Jednocześnie każda substancja jest wyhodowana oraz odpowiednio przebadana. Tak opracowany skład jest gwarancją, że jakość produktów nigdy się nie zmienia. 

Co więcej, marka nie tylko sprawdza jakość surowców, ale także testuje gotowy produkt. To dodatkowa pewność, że w suplementach diety nie znajdziesz substytutów, a esencję tego, co potrzebne zdrowiu. 

Na tym także nie kończy się praca firmy. Po ustaleniu formuły suplementu diety, Doctor’s Best konsultuje swoje badania z najbardziej cenionymi producentami. Współpracę zacieśnia fakt, iż wspólnie podzielają szacunek dla nauki i zaangażowanie w produkcję doskonałych suplementów. Od koncepcji do gotowego produktu Doctor’s Best opiera się na badaniach, aby wytyczać kierunek pracy. Efektem są specyfiki najwyższej jakości, które są gwarancją zdrowia.

Produkty Doctor’s Best

  • Pure D-Ribose Powder - Ryboza w proszku (250 g) - jeśli chcesz prowadzić aktywny tryb życia, D-ryboza jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Ten kluczowy węglowodan stanowi podstawę źródła energii dla serca i mięśni podczas aktywności fizycznej. Suplement diety jest specjalnie opracowany z opatentowaną, klinicznie sprawdzoną rybozą, aby pomóc zwiększyć produkcję energii, poprawić wyniki sportowe i ułatwić regenerację mięśni po wysiłku.
  • Vein Support (60 kaps.) - suplement diety pomaga we wsparciu zdrowia zarówno naczyń krwionośnych jak i całego układu krwionośnego. Diosmina, którą zawiera specyfik przyczynia się do zwiększenia napięcia ścian żylnych. Zapobiega także zastojowi krwi w układzie żylnym.

  • Natural Brain Enhancers (60 kaps.) - specjalnie skomponowana formuła wspomaga pamięć, uczenie się, uwagę oraz inne funkcje poznawcze. Ponadto wspiera mózg i ciało w radzeniu sobie ze stresem.