Filtruj według

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 510,00 zł

Aktywne filtry

Nordic Naturals specjalizuje się w wytwarzaniu suplementów diety o najbezpieczniejszej i najskuteczniejszej formule. Jej głównym celem jest zapewnianie zdrowia ludziom na całym świecie. Od Norwegii po Kalifornię, marka posiada miliony zadowolonych klientów. Dzięki temu Nordic Naturals jest światowym liderem na rynku kwasów omega-3, a także głównym dostawcą olejów rybnych w Stanach Zjednoczonych.

Marka Nordic Naturals została założona w 1995 roku przez Joara Opheima, norwega, który chciał dzielić się mocą czystych, świeżych składników odżywczych zawartych w kwasach omega-3.

Kiedy Joar przyjechał do Kalifornii, aby ukończyć studia, zauważył, że nigdzie nie można znaleźć czystego oleju z wątroby dorsza bogatego w kwasy tłuszczowe omega, na którego bazie Norwegowie opierają swoje zdrowie. Rynek miał do zaoferowania tylko nisko skoncentrowany tłuszcz rybny o okropnym smaku. Norweg wiedział jednak, że może to zmienić.

Nordic Naturals - odpowiedź na zmieniające się potrzeby

Skupienie marki na punkcie zdrowia pozostawia niewiele czasu na odpoczynek. Odkąd Nordic Naturals stał się znany jako lider suplementów omega-3, uważnie szuka nowych, niezaspokojonych potrzeb swoich klientów. Tak właśnie marka odkryła nowe obszary badań. Naturalnym ruchem stało się podążanie za badaniami na temat substancji odżywczych, które dobrze łączączą się z kwasami omega. Składniki takie jak luteina, czerwony ryż drożdżowy, koenzym Q10 i glukozamina są aktualnie starannie wprowadzane do formuł z olejem rybim, aby zaoferować synergiczne produkty skoncentrowane na ukierunkowanych potrzebach zdrowotnych.

Najnowsze badania laboratoryjne, a także zainteresowanie klientów składnikami odżywczymi takimi jak kurkumina i probiotyki, przyczyniło się do kolejnych innowacji. Widząc potrzeby, marka odpowiada. Tak właśnie powstawały unikalne formuły składników odżywczych w ilościach i kombinacjach, które według testów klinicznych zapewnią oczekiwane zdrowotne.

Jakość i certyfikaty

Nordic Naturals dokłada wszelkich starań, aby dostarczać najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych na świecie składników odżywczych niezbędnych dla zachowania zdrowia. To właśnie zapewnienia, że ​​wszystkie produkty marki są oparte na badaniach, fachowo sformułowane, a także rygorystycznie testowane. Ponadto wszystkie suplementy diety posiadają udowodnioną testami skuteczność.

Nauka jest w DNA firmy. Skupia się na składnikach odżywczych, które są najbardziej korzystne dla zdrowia. Wiodące instytucje — w tym Stanford, UCLA i Cedars-Sinai Medical Center — regularnie wybierają Nordic Naturals do swoich badań klinicznych ze względu na sprawdzoną jakość, świeżość i skoncentrowany poziom omega-3 w produktach. Zaangażowanie marki w naukę jest powodem, dla którego jej produkty są tak skuteczne. Dlatego też miliony ludzi na całym świecie ufają jej w kwestii swojego zdrowia.

Nordic Naturals - marka przyjazna środowisku

Dla marki przyszłość polega na pozytywnym partnerstwie i zrównoważonych, etycznych praktykach. Nordic Naturals pragnie postępować świadomie. To dlatego wspiera lokalne i globalne organizacje, które wywierają pozytywny wpływ na teraźniejsze, a także i przyszłe pokolenia. Wszystkie oleje posiadają certyfikat Friend of the Sea (FOS). Gwarantuje on, że używane do produkcji suplementów ryby pochodzą tylko ze zdrowych łowisk. Pozyskiwane są zgodnie z surowymi normami dotyczącymi metody połowu oraz odpowiedzialności społecznej.

W Kalifornii wyróżniona certyfikatem LEED Gold centrala Nordic Naturals pomaga w organizacji pracy w duchu ekologii. Zajmuje się także minimalizacją wpływu produkcji na Ziemię. Zakład w Arktycznej Norwegii natomiast jest w całości zasilany niewykorzystanymi tłuszczami pochodzącymi z procesu wytwarzania oleju rybnego. Pozwala to zaoszczędzić zasoby, a także ograniczyć emisję szkodliwych substancji.