Filtruj według

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 41,00 zł

Aktywne filtry

Panaseus to polska marka, która na rynku suplementów diety pojawiła się w 2019 roku. Młoda, aczkolwiek zaangażowana w pracę i rozwój firma zajmuje się dostarczaniem skutecznych artykułów prozdrowotnych o najwyższej jakości. Jej działalność oraz asortyment wyróżniają kompleksowe zestawy składników aktywnych pochodzenia wyłącznie naturalnego. Są one starannie dobierane -tak, aby idealnie wpasować się w potrzeby współczesnego społeczeństwa. 

Wszystkie produkty Panaseus opierają się na najnowszej wiedzy oraz rzetelnych badaniach klinicznych. Marka wierzy, iż bazując na aktualnych faktach oraz nowinkach ze świata medycyny można wyprodukować suplementy diety, które dotrzymają tempa rozwojowi nauki.

Panaseus - polska marka o wielkich ambicjach 

Panaseus tworzą ludzie, którzy pasjonują się świadomym oraz racjonalnym podejściem do tematu odżywiania. Ich zamiłowanie do zdrowia, a także szeroka wiedza i kwalifikacje stanowią fundament dla działaności marki. Dodatkowo, w obszarze zainteresowań zespołu leżą także tematy dotyczące leczenia metodami naturalnymi. Zaliczają się do nich między innymi: ziołolecznictwo, tradycyjna medycyna chińska czy Ajurweda. Łączenie skarbów natury, praktyk alternatywnych oraz nauki i sprawdzonych badań, dają podstawy formułom, które skutecznie oraz kompleksowo wpływają na zdrowie każdego.

Dobre, bo naturalne

Pasjonując się alternatywnymi metodami leczenia, a także studiując dyscypliny medyczne marka zdecydowała się na używanie jedynie naturalnych składników. Polska firma pragnie podkreślić, iż dawniej do kuracji używano głównie wyciągów, naparów z roślin oraz nalewek. Choć z postępem technologicznym metody te zostały wyparte na rzecz syntetycznych substancji aktywnych, nie możemy zapominać o sile przyrody. Laboratoryjne wytwory nigdy bowiem nie będą mogły równać się z mocą natury.

Tylko to, co najczystsze i najcenniejsze może dostarczyć pożądanych efektów. Zespół Panaseus dobrze o tym wie. Rośliny, zioła, a także nie skarby ziemi stanowią fundament dla formuł kompleksowych zestawów suplementacyjnych. 

Panaseus zwraca uwagę nie tylko na składniki swoich produktów. Marka dba także o jasne, klarowne i zrozumiałe składy, które w swojej zawartości posiadają tylko substancje aktywne, niezbędne do zaspokojenia potrzeb organizmu. W formułach nie znajdziemy szkodliwej chemii, sztucznych wypełniaczy czy barwników. Panaseus gwarantuje, że wybierając ich suplementy diety dostarczymy organizmowi jedynie tego, co najcenniejsze. 

Panaseus - suplementy diety idealnie dobrane do Twoich potrzeb

Aby odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów, polska marka stworzyła serię suplementów diety dedykowanych konkretnym problemom zdrowotnym. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić dobór preparatu odpowiedniego dla siebie. Wystarczy zdiagnozować dolegliwość, by znaleźć na nią rozwiązanie.

Panaseus pragnie tworzyć przejrzyste, proste i dostępne dla każdego produkty, które jasno i czytelnie będą wskazywać na swoje zastosowanie. W tym celu unika niejasnych haseł na etykietach, a także szerokich, niemożliwych do spełnienia obietnic. Marka skupia się na konkretach. Udostępnia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania składniki odżywcze w prosty i jasny sposób.

Jak sama marka podkreśla, rola producentów suplementów diety polega na studiowaniu tematyki odżywiania oraz roli składników odżywczych. Jako konsumenci, powinniśmy jedynie znać nasze potrzeby. Tak więc - koniec ze studiowaniem dietetyki, medycyny oraz chemii, aby dowiedzieć się, czy konkretny specyfik będzie skuteczny. Z Panaseus wystarczy spojrzeć na etykietę, by dowiedzieć się, jakie jest jego zastosowanie oraz skład. Prosto i naturalnie.