Filtruj według

Cena

Cena

  • 48,00 zł - 84,00 zł

Aktywne filtry

Olejki eteryczne to serce brytyjskiej marki Tisserand. Firma pasjonuje się aromaterapią oraz jej wpływem na poprawę samopoczucia. W tym celu skupia wyjątkowy zespół ekspertów z Wielkiej Brytanii, którzy pozyskują, mieszają i testują najwyższej jakości substancje. Skutkiem tych działań jest linia profesjonalnie sformułowanych produktów, które służą poprawie zdrowia, witalności i stylu życia.

Firma powstała w 1974 roku i od tego czasu nieustannie skupia swoją uwagę wokół pozytywnych skutków aromaterapii. Wytwarzanie najlepszych, w 100% naturalnych, czystych olejków eterycznych o bezkompromisowej jakości jest głównym celem działań marki. Tisserand oferuje innowacyjne produkty, które zapewniają holistyczne podejście do dobrego samopoczucia i piękna.

Tisserand - fundamentalne wartości 

Brytyjska firma swoją działalność opiera na trzech filarach - tradycji, nauce oraz wydajności. Te fundamentalne wartości przekładają się na działania, których celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów poprawiających jakość życia. Wszystko po to, abyś każdego dnia czuł się jak najlepiej.

  • Tradycja – olejki eteryczne są używane od tysiącleci, aby łagodzić codzienne dolegliwości umysłu i ciała. Tisserand tworzy produkty, które wykorzystują to dziedzictwo i są nim inspirowane.  Korzystając ze sprawdzonych receptur marka zapewnia rozwiązania, które przyniosą korzyści naszemu dynamicznemu, nowoczesnemu życiu.
  • Nauka – Olejki eteryczne wpływają na naszą opuszkę węchową, która jest składnikiem układu limbicznego. System ten bierze udział w przetwarzaniu naszych emocji, instynktów, a także zapamiętywaniu.
  • Wydajność – Produkty Tisserand zawierają bezpieczne, optymalne stężenia olejków eterycznych, które nadają się do każdego rodzaju aplikacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uzyskasz najlepsze rezultaty. Wieloletnia wiedza na temat aromaterapii pozwala marce tworzyć profesjonalnie formuły, aby realnie wpływać na jakość samopoczucia każdego z nas.

Tisserand - naturalna moc olejków eterycznych dla twojego dobrego samopoczucia

To, co kryje się w czystych olejkach eterycznych, naprawdę robi różnicę - tylko najwyższej jakości składniki są w stanie zagwarantować skuteczną aromaterapię. Dlatego też, Tisserand opiera swoje formuły na najlepszych, w pełni naturalnych olejkach eterycznych. Łączy wieloletnie doświadczenie z tradycjami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Daje to gwarancję, iż za każdym elementem procesu produkcji, kryje się fachowa wiedza. 

Marka pragnie dzielić się swoim dziedzictwem, a także wynikami dziesięcioleci doświadczeń poprzez wytwarzanie produktów, które odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Aromaterapia wedle marki, powinna być bowiem dostępna dla wszystkich. Musi dotrzymywać tempa intensywności współczesnego życia oraz dynamicznie zmieniających się wymaganiom i potrzebom każdego organizmu.

Składniki olejków eterycznych

Składniki produktów Tisserand są w 100% organiczne. Marka działa w duchu ochrony środowiska naturalnego, dlatego też dumnie prezentuje na swoich etykietach logo Soil Association Organic. Certyfikat ten potwierdza, iż składniki użyte do wytworzenia produktu są w 100% ekologiczne. Dotyczy to nie tylko olejków eterycznych, ale całego asortymentu marki.

Ponadto olejki eteryczne są certyfikowane. Oznacza to, iż pochodzą z roślin uprawianych bez użycia sztucznych nawozów, herbicydów lub pestycydów. Zamiast tego wykorzystuje metody zarządzania ekosystemami. Gwarantuje to brak działań, takich jak na przykład modyfikacja genetyczna lub napromienianie. Korzyści z rolnictwa ekologicznego jest jednak jeszcze więcej. Obejmują one brak syntetycznych chemikaliów w roślinie, co przekłada się na jakość wytwarzanego z niej olejku eterycznego. Międzynarodowe standardy w tej dziedzinie wyznacza IFOAM (Międzynarodowa Federacja Rolnictwa Ekologicznego).