Filtruj według

Cena

Cena

  • 22,00 zł - 180,00 zł

Aktywne filtry

Yango to polska marka, która swoją działalność na rynku suplementów diety rozpoczęła w 2014 roku. Młoda, aczkolwiek zaangażowana w pracę firma nieustannie rozwija swoje kompetencje oraz asortyment, aby dostarczać najlepszych naturalnych specyfików poprawiających stan zdrowia. Jeżeli chodzi o jakość, Yango nie uznaje kompromisów.

Mimo stosunkowo krótkiego stażu firma niewątpliwie wyróżnia się na tle konkurencji. W 2020 roku Yango zostało wyróżnione w ogólnopolskim plebiscycie powszechnej popularności produktów i usług dostępnych wśród konsumentów. Marka otrzymała tytuł Odkrycia Roku 2020 - Laur Konsumenta w kategorii „Nutraceutyki i nutrikosmetyki”.

Yango - w trosce o Twoje zdrowie

Szczególnie w dynamicznej, współcześnie otaczającej nas rzeczywistości organizm jest narażony na ciągłe infekcje, urazy, niedobory oraz ogólny spadek wydolności. Polska marka stara się odpowiedzieć na te potrzeby. W tym celu Yango stawia na moc przyrody. Dzięki naturalnym składnikom zawartym w suplementach diety, marka wierzy, iż każdy będzie w stanie żyć dłużej oraz przede wszystkim zdrowiej. Produkty polskiej firmy stanowią więc wsparcie w codziennym funkcjonowaniu każdego z nas.

Marka przykłada ogromną uwagę nie tylko do naturalności składników swoich suplementów, ale także formuł i ich składów. Wybierając Yango możesz być pewien, iż produkt nie zawiera sztucznych wypełniaczy, odpowiedników czy zaniżonych dawek substancji czynnych. Ponadto, w składzie nie znajdziesz GMO (genetycznie modyfikowanej żywności). Etykiety natomiast są przejrzyste oraz zawierają jedynie rzetelne i prawdziwe informacje na temat konkretnych substancji aktywnych. 

Ważnym elementem suplementów diety jako jest technologię HPMC (celuloza roślinna). Marka stosuje ją do wytwarzania tabletek zamiast taniej żelatyny, dzięki czemu są one bardziej delikatne dla żołądka. Dodatkowo są odpowiednie zarówno dla wegetarian, jak i wegan.

Produkcja suplementów

Większość suplementów diety produkowana jest na tzw. maszynach półautomatycznych. Pozwalają one na pełną kontrolę całego procesu. Jest to bardziej czasochłonna procedura, jednak umożliwia rezygnację z wypełniaczy czy substancji dodatkowych w formułach suplementów diety. Ponadto, taka forma wytwarzania pozwala na wykorzystywanie mniejszych partii surowców, co skutkuje częstszą produkcją. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że produkt, który otrzymasz jest świeży. Wszystkie zakłady produkcyjne marki znajdują się na terenie Unii Europejskiej, a każdy etap odbywa się w zgodzie z normami Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP.

Wykorzystywane do produkcji surowce są w pełni naturalne. Pochodzą bezpośrednio z miejsc ich występowania - nie są sztucznie hodowane. Gwarantuje to pełnię mocy składników aktywnych w nich zawartych. Yango przykłada szczególną uwagę właśnie do biodostępności swoich formuł oraz odpowiednich dawek. Podpierając swoje działania na najnowszych badaniach naukowych, polska marka zapewnia najlepszą jakość w najlepiej przyswajalnej formie. 

Yango - polska marka o międzynarodowym zasięgu

Choć marka nie posiada wieloletniego stażu, aktywnie uczestniczy w życiu branży. Dzięki swoim innowacjom, zaangażowaniu, a także profesjonalnemu zespołowi badawczemu marka dynamicznie rozwija swoją działalność. W 2014 roku zaczynała od dwóch produktów. Obecnie w asortymencie znajdziemy ponad sto naturalnych specyfików, które mają poprawić jakość naszego zdrowia. Yango jednak nie spoczywa na laurach. W 2018 roku firma wkroczyła na rynek europejski poprzez rozpoczęcie eksportu do Wielkiej Brytanii.