Filtruj według

Cena

Cena

  • 30,00 zł - 389,00 zł

Aktywne filtry

Life Extension działa na rynku suplementów diety od ponad 40 lat. Przez cały ten czas, zdrowy styl życia oraz przekraczanie granic nauki o żywieniu stanowiły fundament jej rozwoju. Poprzez swoje produkty marka pragnie umożliwić jak największej liczbie ludzi podejmowanie decyzji dotyczących dłuższego i szczęśliwszego życia.

Firma zapewnia, iż pomoże osiągnąć każdy cel zdrowotny. Poprzez starannie opracowane formuły, zespół najlepszych ekspertów z dziedziny suplementów diety oraz specyfiki dobrane do kontentych potrzeb będziesz w stanie znacząco wpłynąć na stan swojego organizmu. Dzięki najlepszym produktom odżywczym oferowanym przez Life Extension możesz żyć dłużej i zdrowiej.

Life Extension - misja 

Długość życia człowieka wydłużyła się w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Istotą zdrowszego bytu jest między innymi sprawne ciało i umysł, które do poprawnego fukcjonowania potrzebują konkretnych składników odżywczych. Tym właśnie zajmuje się Life Extension. Od najnowocześniejszych koncepcji żywieniowych po wyjątkowe formuły opracowane przez ekspertów, marka gwarantuje bogatsze i bardziej wartościowe życie.

Zbilansowana dieta i regularne ćwiczenia mogą znacznie poprawić stan zdrowia. W pewnym momencie organizm potrzebuje jednak dodatkowych składników, aby optymalnie funkcjonować. Może być to spowodowane brakiem możliwości wytwarzania lub wchłaniania odpowiednich ilości składników odżywczych i witamin. Zrozumienie, a także świadomość potrzeb swojego organizmu jest kluczem do trwałego dobrego samopoczucia.

Life Extension pragnie zaspokoić potrzeby organizmu najlepszymi witaminami, minerałami oraz substancjami aktywnymi. Nie ważne, czy chcesz poprawić swoje zdrowie poprzez regularną suplementację, czy też masz schorzenie, z którym planujesz walczyć - marka tworzy produkty, które kompleksowo Cię w tym wesprą. W asortymencie znajduje się ponad 500 produktów obejmujących 24 główne kategorie zdrowotne. Każda z nich odpowiada nawet najbardziej konkretnym celom zdrowotnym.

Gwarancja jakości

Marka posiada trzy główne filary, które stanowią gwarancję skuteczności wytwarzanych suplementów diety.

  • Czystość - Do każdego składnika Life Extension podchodzi bardzo rygorystycznie. Główną cechą wszystkich składowych specyfików marki jest czystość. Tylko klarowna, prosta i jasna forma jest w stanie zapewnić odpowiednią skuteczność. Dodatkowo marka używa tylko najlepszych surowców i rygorystycznie weryfikuje elementy każdego produktu poprzez niezależne testy laboratoryjne.
  • Moc - Od multiwitamin po silną witaminę D3, preparaty marki nie ograniczają się do spełnienia minimalnych wymagań żywieniowych. Life Extension chce oferować to, co najlepsze. Dlatego też wytwarza suplementy, które dzięki swojemu wysokiemu stężeniu składników aktywnych są na prawdę skuteczne. Decyzja ta opiera się na badaniach, które ujawniły, czego nasz organizm potrzebuje do optymalnego funkcjonowania.
  • Jakość - Według marki produkt o wysokiej jakości to produkt o wysokiej skuteczności. Formuła po prostu musi działać. Dlatego też Life Extension opiera swoje suplementy diety, formuły, dawki i składniki na najnowszych badaniach, a także kompleksowych testach klinicznych.

Life Extension - innowacyjne suplementy diety

W Life Extension człowiek jest na pierwszym miejscu. To dlatego marka nieustannie inwestuje w badania nad przeciwdziałaniem starzeniu się i chorobami. Jej celem jest dążenie do innowacji. Skutkuje to poprawieniem życia milionom ludzi, którzy wybrali suplementy diety sygnowane logo firmy. Wspólna walka o rozwój nauk o żywieniu doprowadzi nas wszystkich do bogatszego i zdrowszego życia.