Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 92,00 zł

Aktywne filtry

Holland & Barrett jest jedną z wiodących światowych marek w branży produktów dedykowanych zdrowemu trybowi życia. Pochodząca z Wielkiej Brytanii firma dostarcza klientom szeroką gamę witamin, minerałów, suplementów zdrowotnych, specjalistycznej żywności i naturalnych produktów kosmetycznych.

Od powstania w 1870 roku, Holland & Barrett stał się gigantem na rynku detalicznym produktów zdrowotnych w Europie. Nieustanny rozwój marki jest możliwy dzięki jasno ustalonym priorytetom. Na pierwszym miejscu zawsze znajduje się klient i pracownik. To oni stanowią główny motywator do działania.

Marka posiada ponad 1600 sklepów w 18 krajach na całym świecie, w tym sklepy własne i franczyzowe. Silny, spójny etos marki w połączeniu z fachowymi poradami dla klientów sprawiły, że do dziś firma cieszy się dużym zaufaniem. To właśnie sprawia, że od blisko 150 lat utrzymuje się na pozycji lidera w branży.

Idea marki

Holland & Barrett nieustannie dąży do tworzenia nowych produktów i usług, które odpowiedzą na dynamicznie zmieniające się potrzeby swoich klientów. Podstawowe przekonania i wartości służą marce jako siła przewodnia we wszystkim, co robi. Wszelkie zachowania podejmuje bazując na etyce produkcji - firma zobowiązała się do przestrzegania najwyższych standardów produkcji. Ponadto w trosce o środowisko nieustannie działa na rzecz ekologii. Wyraża się to między innymi w zakazie używania plastikowych toreb, eliminacji tworzyw sztucznych ze swojego asortymentu czy stworzeniu programu Plan-It-Green.

Holland & Barrett zwraca także uwagę, iż osoby kupujące produkty powinny otrzymywać specjalistyczne porady i wiedzę. Jest to niezbędne do podejmowania świadomych decyzji o wyborze konkretnych produktów. Stąd też działania firmy na rzecz uświadamiania społeczeństwa w tematyce zdrowego stylu życia oraz suplementacji. Jak już zostało podkreślone, klienci i pracownicy są na pierwszym miejscu- wszyscy powinni być traktowani uczciwie oraz przejrzyście.

Zawsze otwarci, uczciwi i przejrzyści w stosunku do swoich współpracowników i produktów - tak brzmi idea marki.

Holland & Barrett - jakość i produkty

Klienci oczekują od produktów wysokiej jakości, etyczności i skuteczności. To właśnie pragnie dostarczyć Holland & Barrett. Marka stara się używać składników jedynie pochodzenia naturalnego, które działają korzystnie na klientów, jednocześnie nie będąc szkodliwymi dla środowiska.

Holland & Barrett oferuje klientom jeden z najszerszych asortymentów wysokiej jakości suplementów witaminowych, ziołowych i mineralnych. Biorąc pod uwagę dużą różnorodność, pomaga w doborze odpowiednich suplementów poprzez wyraźnie oznakowane opakowania. Marka stawia dodatkowo na prosty skład swoich produktów. Wśród składników nie znajdziemy oleju palmowego czy uwodornionych tłuszczów. Dodatkowo składniki nie są modyfikowane genetycznie. Wszystkie suplementy diety są natomiast wytwarzane zgodnie z określonymi standardami. Sprawia to, że każdy produkty posiada tą samą wysoką jakość. Ponadto, dbając o swoich klientów oraz jakość produktów firma zdobyła wiele tytułów i certyfikatów zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na świecie.

Innowacyjność leży u podstaw działalności marki. Pracownicy badaczy nieustannie pracują nad odkryciem kolejnych składników, formuł i produktów. Tylko poprzez nieustanny rozwój można zapewnić klientom suplementy diety dostosowane do dynamicznie zmieniających się potrzeb we współczesnym świecie. Holland & Barrett współpracując z dostawcami, laboratoriami i pracownikami, dostarcza swoim klientom najnowsze rozwiązania, które korzystnie wpływają na zdrowie.