Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 760,00 zł

Aktywne filtry

Kenay to polska marka zajmująca się dziedziną suplementów diety. Od ponad trzydziestu lat marka aktywnie uczestniczy w działaniach na rzecz poprawy jakości życia społeczeństwa. Poprzez udział w międzynarodowych tagach, a także rozwijanie współpracy z partnerami szerzy wiedzę o aktywnym i rozsądnym podejściu do zdrowia.

Marka powstała w 1991 roku. Od tego czasu aktywnie działa na światowym rynku dostarczając najnowszych produktów z zakresu suplementów diety oraz superfoods. Zajmuje się produkcją, importem i dystrybucją. Poprzez swoje działania pragnie dostarczyć najlepszych na świecie specyfików. W asortymencie marki znaleźć można m.in: kurkumę, spiruliny, chlorellę, witaminę C, koenzym Q10 czy melatoninę.

Kenay - jakość, która wpływa na zdrowie

Świadomość wagi zdrowia jest fundamentem dla działań Kenay. Odpowiednia troska o jakość codziennego życia poprzez rozsądną, naturalną suplementację stanowi klucz do cieszenia się życiem. Marka dokłada starań, aby poprzez sygnowane swoim logo produkty dostarczać tego, co niezbędne do utrzymania organizmu w jak najlepszej formie. 

Podstawą działaności marki jest świadomość procesu produkcji. Poprzez rzetelną i skrupulatną weryfikację każdego producenta, stosowanych przez nich technologii, a także kontroli pochodzenia surowców używanych do wytwarzania specyfików Kenay daje gwarancję najwyższej jakości. Własne, profesjonalne linie produkcyjne zapewniają kontrolę nad każdym etapem tworzenia suplementów diety. Gwarantuje to bezpieczeństwo, skuteczność, a także trwałość wszelkich produktów. Dodatkowo, marka wciąż się rozwija. Służą temu ciągłe audyty wewnętrzne, szkolenia pracowników oraz działania korygujące. Wysoką jakość wytwarzanych przez markę suplementów potwierdza certyfikat HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Kenay każdego dnia pracuje nad rozwojem i innowacjami. Pragnie dotrzymywać tempa dynamicznie zmieniającemu się rynkowi suplementacji. Obserwacja światowych rynków, a także śledzenie najnowszych odkryć badawczych zapewnia, że produkty oferowane przez markę są nowoczesne i skuteczne.

Wszystko, co najlepsze z natury

Wśród asortymentu marki znajduje się szereg organicznych specyfików, które mogą pomóc w rozwiązaniu różnych schorzeń oraz problemów zdrowotnych. Od pojedynczych produktów ziołowych poprzez preparaty z wieloma składnikami aktywnymi, suplementy te mogą mieć silne działanie, które zapewnia wiele pozytywnych korzyści. Dzięki użyciu tylko składników pochodzenia naturalnego marka dostarcza nam to, co najskuteczniejsze. Ponadto wszystkie substancje importowane są wyłączenie z upraw ekologicznych. Produkty oferowane przez Kenay nie zawierają pestycydów, herbicydów czy innych genetycznie modyfikowanych składników. Posiadają one natomiast certyfikaty, które potwierdzają ich wysoką jakość. Marka oferuje tylko specyfiki, co do których nie mam najmniejszych wątpliwości. 

Suplementacja nie musi być przykrym obowiązkiem 

Ważnym aspektem, do którego dużą uwagę przykłada Kenay jest sposób suplementacji produktów. Dbanie o zdrowie nie musi kończyć się na popijaniu tabletek. Marka pragnie udowodnić, że poprawianie jakości codziennego życia nie musi stanowić nieprzyjemnego obowiązku. Oferowane przez markę suplementy stanowią świetną bazę do tworzenia wartościowych potraw, które wzbogacą naszą dietę w cenne składniki aktywne. Artykuły Kenay dobrze sprawdzą się jako dodatek do koktajli, smoothie bowls czy różnych deserów, których spożycie z pewnością nie będą przymusem. W końcu jak mówi znane powiedzenie „jesteś tym co jesz”.