Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 159,00 zł

Aktywne filtry

Krauterhaus Sanct Bernhard od 1903 roku oferuje wysokiej jakości, skuteczne, naturalne środki lecznicze, suplementy diety oraz produkty do higieny osobistej. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy, najnowocześniejsze procesy produkcyjne, a także skrupulatne kontrole zapewniają, że cały asortyment marki spełniają najwyższe standardy.

Celem niemieckiej firmy jest kompleksowe wsparcie zdrowia w sposób przepełniony mocą z natury. Tym właśnie zajmuje się  Krauterhaus Sanct Bernhard już od ponad 118 lat. Tam, gdzie jest to możliwe, surowce potrzebne do wytworzenia suplementów są pochodzenia roślinnego lub mineralnego. Ponadto, marka używa tylko starannie wyselekcjonowanych esencji ziołowych, olejków eterycznych i składników aktywnych charakteryzujących się wysokim stężeniem substancji aktywnych.

Krauterhaus Sanct Bernhard - jakość gwarantowana poprzez wieloletnie doświadczenie

Opracowywanie nowych receptur przez wykwalifikowanych farmaceutów, własna produkcja ekstraktów i esencji roślinnych - to między innymi gwarantuje, że marka produkuje skuteczne suplementy diety. Krauterhaus Sanct Bernhard to także wiedza o skuteczności roślin i ziół przekazywana przez pokolenia. Uzupełniona o najnowsze odkrycia naukowe stanowi podstawę do produkcji specyfików przynoszących korzyść dla zdrowia.

We własnym laboratorium Krauterhaus Sanct Bernhard stałe kontrole zapewniają najwyższą jakość, dzięki czemu suplementy diety i kosmetyki są wyjątkowo skuteczne. Każdy surowiec jest dokładnie analizowany i poddawany ścisłej kontroli jakości. Dodatkowo, gotowe produkty nie opuszczają zakładu produkcyjnego, dopóki nie zostaną ostatecznie zatwierdzone przez laboratorium. Rozwój oraz własna produkcja gwarantują, że zawsze otrzymasz innowacyjne produkty najwyższej jakości. 

Swoje badania marka opiera na zaangażowanych i wykwalifikowanych pracownikach, z którymi utrzymuje uczciwe i oparte na zaufaniu relacje. Ważną rolę odgrywa chęć ciągłego rozwoju, kształcenia i poszerzania swoich kompetencji. Tylko podążając za dynamiką rozwoju nauki można tworzyć suplementy dostosowane do potrzeb społeczeństwa. Ponadto marka skupia swoją uwagę na etyce. Niemieckie laboratorium nie przeprowadza żadnych testów na zwierzętach. Nie zleca również eksperymentów niezależnym firmom.

Certyfikaty bezpieczeństwa 

Bezpieczeństwo i jakość suplementów dietysą niezwykle ważne dla Krauterhaus Sanct Bernhard. Aby spełnić odpowiedzialność przy wytwarzaniu swoich produktów, marka podkreśla konieczność dokładnej analizy oraz oceny możliwych zagrożeń i ryzyka. Dotyczy to wszystkich procesów. Aby zapewnić wysokie wymagania jakościowe oraz bezpieczeństwa swoich produktów, firma opracowała specjalne programy prewencyjne oraz plany zarządzania i monitorowania żywności. Z jednej strony przestrzeganie przepisów prawa, a z drugiej stosowanie się do własnych wysokich standardów są podwójną gwarancją, iż produkty Krauterhaus Sanct Bernhard będą bezpieczne.

Ekologia

Wszystkie składniki do produkcji specjalnie oznakowanych produktów ekologicznych pochodzą z kontrolowanych upraw. Aby uzyskać niezależną kontrolę, marka współpracuje z organizacją BCS. To centrum testowe monitoruje zarówno produkcję, jak i składniki używane we wszystkich suplementach. Firma posiada certyfikat ekologiczny od 2005 roku o numerze kontrolnym DE-ÖKO-001.

Nie tylko marka posiada odpowiednie oznaczenia procesów produkcji. Dostawcy także muszą posiadać certyfikację swoich działań w uznanych ośrodkach testowych. Tylko w ten sposób możliwa jest zagwarantowanie etyki podczas wytwarzania suplementów diety.